Пирин /ГД/ все по-близо до изпадащите!

pirin-gd

След три поредни загуби от началото на пролетния дял от първенството на Югозападната Трета лига Пирин ГД прие тима на Свобода Пещера с цел да промени тази негативна серия, но и този път футболистите на Иван Маринов не успяха и записаха четвърто поражение, отстъпвайки с 1:3, пише sportnaarena.com.

Пирин Гоце Делчев започна добре мача и още в 1-та минута Стефан Терзиев можеше да открие резултата. В средата на първото полувреме Орлин Орлинов уцели и гредата на Свобода, но така и резултата не бе променен. След почивката зрителите на Градския стадион в Гоце Делчев видяха 3-гола само в рамките на 8-минути. Първо гостите откриха резултата в 52-мин, след като Явор Въндев реализира отсъдена в полза на Свобода дузпа. Отново от дузпа, но в 56-та минута Орлинов изравни. Свобода отново поведе в 60-та минута след бърза атака, при която непокрит бе оставен Явор Въндев и той вкара топката в мрежата на Захари Димитров. До края играчите на Пирин се опитаха да стигнат до изравняване, но вместо това в 86-та минута Дечев отново порази вратата на Захари Димитров.